HORTI | Chuť zdravia

O nás

Spoločnosť HORTI s.r.o. sa zaoberá dovozom, balením a distribúciou čerstvého ovocia a zeleniny, pestovaním hlávkovej kapusty pre vlastnú výrobu kvasenej kapusty.

Firmu založil Tibor Horváth v roku 2007. Počas našej dlhoročnej existencie máme vybudované veľmi dobré obchodné vzťahy medzi domácimi a zahraničnými dodávateľmi.

Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza v Košiciach na Južnej triede 66, kde máme dve prevádzky. Prvá je veľkoobchod ovocia a zeleniny, kde sa zároveň nachádza aj celé vedenie spoločnosti a druhá len samotná výrobná hala pre čistenú a vákuovo balenú zeleninu. Ďalšia prevádzka v Bzenove pri Prešove je špecializovaná na výrobu a balenie kvasenej kapusty.

Účelom našej spoločnosti je dodávať kvalitné ovocie a zeleninu a nami vyrábané výrobky pre našich zákazníkov a zároveň im pomáhať zvyšovať ich tržby.

Našimi klientmi sú: 

  • maloobchodné reťazce
  • supermarkety a obchody
  • reštaurácie a vývarovne
  • školské jedálne a nemocnice
  • veľkoobchody
  • rôzne iné inštitúcie, ktoré potrebujú nakupovať čerstvé ovocie a zeleninu


Nakupujeme vždy len najchutnejšie a najkvalitnejšie ovocie a zeleninu za účelom uspokojovania požiadaviek našich náročných klientov.

Každý náš zamestnanec vie, že najdôležitejšie pre našich zákazníkov je, aby dostali čo najkvalitnejší a najčerstvejší  tovar a hlavne vždy načas a preto musíme tomu všetko podriadiť. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás nesmierne dôležitá, aby sme im dokázali stále pomáhať a zároveň neustále zvyšovať spokojnosť aj ich zákazníkov. Najvyššia referencia pre nás je kupujúci a spokojný zákazník. 

Cieľom spoločnosti HORTI s.r.o.
Byť slovenským lídrom v oblasti predaja čerstvého ovocia a zeleniny a byť nadnárodným výrobcom kvasenej kapusty.

(Nadnárodný = firma pôsobiaca vo viacerých krajinách)