Barion Pixel
loader black loader black loader product loader white

O nás

HORTI v roku 2023

Spoločnosť HORTI s.r.o. sa venuje dovozu, baleniu a distribúcii čerstvého ovocia a zeleniny prvotriednej kvality. Hlavné sídlo firmy sa nachádza na Južnej triede 66 v Košiciach spolu s veľkoobchodom ovocia a zeleniny a tiež výrobnou halou pre čistenú a vákuovo balenú zeleninu. Špecializáciou firmy je pestovanie hlávkovej kapusty pre vlastnú výrobu jedinečnej kvasenej kapusty v tretej prevádzke firmy v Bzenove pri Prešove.


Spoločnosť HORTI s.r.o. založil v roku 2007 Tibor Horváth, špecialista v odbore pestovania ovocia a zeleniny. Firma nakupuje vždy len najchutnejšie a najkvalitnejšie ovocie a zeleninu, vybrané na základe dôkladného prieskumu a znalosti trhu. Práve preto sa firma počas dlhoročnej existencie úspešne etablovala na trhu a vybudovala funkčnú sieť odberateľov jej čerstvých produktov. V ponuke sa nachádza široký sortiment šťavnatého ovocia a zeleniny, bylinky, tropické a exotické plody, balené a čistené produkty, šaláty a kvasená kapusta.


Cieľom HORTI s.r.o. je dodávať kvalitné ovocie, zeleninu a vlastné výrobky pre zákazníkov tým najefektívnejším spôsobom. Pomocou vypracovanej firemnej stratégie, logistiky a profesionálnej distribučnej organizácii doručuje firma vždy čerstvé produkty vysokej kvality. Procesy spracovania a doručenia produktov, ktoré sú efektívne a rokmi overené, prispievajú k spokojnosti aj prosperite jej odberateľov. Svedčia o tom veľmi dobré obchodné vzťahy firmy s tými najlepšími domácimi a zahraničnými dodávateľmi. Vďaka dlhoročnej spolupráci s rôznymi prevádzkami sa môže firma stále rozvíjať a rozširovať každoročne svoje portfólio služieb.

Klientmi HORTI s.r.o. sú:

a) maloobchodné reťazce
b) supermarkety a obchody
c) reštaurácie a vývarovne
d) školské jedálne a nemocnice
e) veľkoobchody
f) rôzne iné inštitúcie, ktoré potrebujú nakupovať čerstvé ovocie a zeleninu

Produkty HORTI s.r.o. sa nachádzajú napríklad v obchodoch CBA Slovensko, TESCO, LIDL, BILLALabašFRESHCoop JednotaKlasMilk AgroGVPKOMFOSKARMEN. V zreteli firmy nie je len spokojnosť zákazníkov, ale aj zamestnancov. Len za ústretových, hygienických a bezpečných pracovných podmienok pre zamestnancov a dobrej pracovnej organizácii je možné vybudovať stabilný a kvalitný výrobok.
Víziou firmy do budúcnosti je byť slovenským lídrom v oblasti predaja čerstvého ovocia a zeleniny a rozšíriť predaj kvasenej kapusty aj na zahraničný trh.

 

HORTI v celkovom súhrne

HORTI s.r.o.

Zamestnanci v HORTI

Obchodní partneri

Spotrebiteľ a HORTI

 

 

Nenechajte si ujsť

naše novinky

Prihláste sa do odberu noviniek.

Naši partneri