Barion Pixel
loader black loader black loader product loader white

Ochrana osobných údajov

9. Ochrana osobných údajov

9.1  Predávajúci urobí všetko preto, aby zabezpečil úplnú diskrétnosť informácií o Kupujúcom a zabezpečil, aby boli dostupné len osobám, ktoré tieto informácie potrebujú k realizácií služieb Predávajúceho.

9.2  Vyplnením registračného formulára, alebo záväznej Objednávky v rámci internetového obchodu horti.sk, Kupujúci udeľuje Predávajúcemu súhlas so zhromažďovaním, spracovaním a archivovaním jeho osobných údajov a jeho nákupov pre účel poskytovania služieb Predávajúceho v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Súhlas poskytuje Kupujúci na neurčitú dobu a kedykoľvek ho môže písomne odvolať. Ak Kupujúci svoj súhlas odvolá, Predávajúci musí odstrániť zo svojej databázy všetky jeho osobné údaje v nevyhnutnom rozsahu.
9.3  Predávajúci je zaviazaný, že osobné údaje Kupujúceho neposkytne v žiadnej podobe tretej strane. Osobné údaje Kupujúceho budú podľa zákona použité výhradne pri komunikácii medzi Predávajúcim a Kupujúcim a budú prísne zabezpečené. Údaje sú spracúvané a je s nimi nakladané v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Prevádzkovateľ internetového obchodu

Zásady spracovania a ochrany osobných údajov

Nenechajte si ujsť

naše novinky

Prihláste sa do odberu noviniek.

Naši partneri