Barion Pixel
loader black loader black loader product loader white

Možnosti platby a dopravy

5.1  Objednávka môže byť uhradená elektronickou platbou prostredníctvom platobnej brány BARION priamo na stránke Predávajúceho, na základe čoho je Kupujúcemu zmrazená suma na jeho účte podľa objednávky aj s plus 15% prirážkou, nakoľko váha tovaru a teda aj výsledná suma pri dodaní tovaru Kupujúcemu sa môže líšiť od potvrdenej objednávky. Konečná suma podľa vydania tovaru v korešpondencií s objednávkou Kupujúceho, bude stiahnutá z účtu Kupujúceho presne podľa dodania tovaru Kupujúceho. Zároveň, Informácie o platobnej karte Kupujúceho sa nedostanú k Predávajúcemu. Poskytovateľ služieb Barion Payment Zrt je inštitúcia pod dohľadom Národnej banky Maďarska a číslo jeho povolenia je H-EN-I-1064/2013.

Objednávka môže byť uhradená personálu na pokladni v priestoroch HORTI pri osobnom odbere objednávky.

Objednávka môže byť uhradená aj bankovým prevodom, podľa dodanej faktúry Kupujúcemu, ak je Kupujúci ústne či písomne dohodnutý na takejto spolupráci s HORTI s.r.o.

Objednávka môže byť uhradená aj v hotovosti či kartou pri prevzatí tovaru šoférovi HORTI, ak je Kupujúci ústne či písomne dohodnutý na takejto spolupráci s HORTI s.r.o..

5.2  Inak realizovaná platba môže byť akceptovaná iba na základe predchádzajúceho súhlasu Predávajúceho.
5.3 Dokladom o zaplatení je faktúra vystavená a zaslaná na e-mail Kupujúceho.

Nenechajte si ujsť

naše novinky

Prihláste sa do odberu noviniek.

Naši partneri